Novinky

Byty k pronájmu na Karlínském náměstí v Praze

Jsme potěšeni, že vám naše realitní kancelář může představit nový projekt v Praze na Karlínském náměstí. V rámci přestavby půdních prostor v secesním domě na Sokolovské ulici vzniklo 5 nových luxusních bytů, které ElementRy v exkluzivním zastoupení chystá k pronájmu.

Projekt

Bytové jednotky v Karlíně jsou projektem prémiového bydlení v srdci moderní čtvrti. Původně secesní dům, který prošel citlivou rekonstrukcí, si na první pohled zachovává svou historickou podobu, avšak skrývá pohodlí moderního bydlení včetně zakomponovaného výtahu.

Z rozlehlého půdního prostoru vzniklo 5 bytových jednotek. Všechny tyto byty v moderním mezonetovém provedení o dispozici 3+kk je navrženo architektem z předního českého studia Kvalitář a je plně vybaveno luxusním nábytkem dělaným na míru od těch nejlepších řemeslníků pro co největší pohodlí. Přes své moderní pojetí se jedná o útulné prostory, k vysokému standardu patří kvalitní dřevěné podlahy, truhlářem na míru dělané kuchyňské linky i chytře řešené úložné prostory vestavěných skříní. Velkorysé terasy náležející k těmto bytům lákají na panoramatické výhledy na vrch Vítkov a jeho dominantu sochu Jana Žižky.

Byty budou připraveny k pronájmu během jara 2023.

Lokalita

Karlín je v současné době považován za jednu z nejmodernějších a nejdynamičtěji se rozvíjejících čtvrtí v celé Praze. Po povodních v roce 2002, kdy přišla celková proměna Karlína, vznikla ze zanedbané industriální čtvrti oblast, kde se mísí atmosféra původních staveb s moderní architekturou. Široké světlé ulice, luxusní futuristické stavby světových architektů, nespočet prostorných náměstí, množství kaváren, barů, restaurací a společenských akcí, ale přitom zde neproudí davy turistů. To jsou jen některé atributy, které dělají z Karlína báječné místo pro život, práci i podnikání.

Tato čtvrť nedává člověku prostor se nudit. Pokud zrovna nepijete kávu na zahrádce jedné z originálních kaváren nebo nesedíte na obědě v některé z vyhlášených restaurací, můžete se procházet po některém z náměstí nebo obdivovat rozmanitou architekturu. Pokud toužíte po větší společnosti jistě si vyberte nějakou z akcí pořádaných v Kasárnách Karlín nebo ve Foru Karlín. Karlín zkrátka není jen místo pro život, je to životní styl! A jen tak mimochodem této originální lokality si všimli už i v zahraničí, přirovnávají ji k londýnské Soho nebo hipsterským čtvrtím Londýna. Křižíkova ulice byla magazínem Time Out dokonce vybrána jako jedna z nejvíce trendy ulic na světě! 

Už si představujete tu kávičku na terase s dechberoucím výhledem? Pro více informací, prohlídku či předrezervaci bytu nás nezapomeňte kontaktovat.

Element Realty

Jsme realitní kancelář v centru Hradce Králové. Nabízíme kompletní realitní služby včetně dlouhodobé správy nemovitostí.

 

  Malé náměstí 4/19, Hradec Králové
  info@elementry.cz
  +420 604 962 588