Služby

Realitní kancelář, ve které se budete cítit dobře.

Patří empatie, srdečnost a vstřícnost na trh s nemovitostmi? Ano!
Naši klienti pro nás nejsou jen další položkou v seznamu úkolů. Naopak. Vnímáme jejich příběhy a hledáme taková řešení, která vyhovují v první řadě jim. Ne nám.

Věty typu "Eliminujeme rizika alokací aktiv" u nás neuslyšíte. Se svými klienty mluvíme česky, srozumitelně a s úsměvem.

Radujeme se z každého pronajatého bytu, z každé hezké fotky pro prodej bytu, z každého vašeho „děkuji".
I vám budeme naslouchat, v klidu vysvětlovat a v průběhu celé spolupráce ověřovat, zda vše běží, jak má.

Protože si myslíme, že lidskost je základ. Elementární slušnost.
ElementRy.
PRONÁJEM NEMOVITOSTÍ

PRONÁJEM NEMOVITOSTÍ

PRODEJ NEMOVITOSTÍ

PRODEJ NEMOVITOSTÍ

SPRÁVA NEMOVITOSTÍ

SPRÁVA NEMOVITOSTÍ

KOMPLETNÍ PÉČE

KOMPLETNÍ PÉČE

Nabízené služby

divider

Pronájem nemovitostí

Přišel, viděl, bydlel.
Toužíte bydlet v rušném centru města, nebo raději dáte přednost klidné lokalitě na předměstí? V 90 % našich bytů najdete kompletní vybavení až do poslední lampičky.

Nabízíte byt k pronájmu? Zařídíme za vás profesionálního fotografa, homestaging, inzerci na našem webu i největších realitních serverech. Zajistíme prohlídky bytu a zkonzultujeme s vámi možné nájemníky. Těšíte se?

Prodej nemovitostí

Přišel, zadal, oddechnul.
Těch papírů, co nebudete muset řešit. Prodávajícím i kupujícím ušetříme čas díky kompletnímu právnickému servisu: připravíme kupní smlovu, domluvíme notáře, zajistíme předávací protokoly, vyjednáme převod družstevního podílu nebo přepis v katastru nemovitostí.

Profesionální fotograf, homestaging a inzerce na našich webových stránkách i největších realitních serverech je samozřejmostí.

divider
divider

Správa nemovitostí

Přišel, předal, nestaral.
Byt, panelový dům, zemědělská usedlost, logistické centrum, zámek nebo hrad? Postaráme se o vaši nemovitost po technické i administrativní stránce.

Přizvěte nás ke koupi, rekonstrukci nebo pronájmu a my za vás vyřešíme běžnou údržbu i havarijní situace, kolaudaci, převod energií, revize i pravidelné sekání trávníku. Díky našim kontaktům (nejen) na kvalitní řemeslníky poběží správcovství hladce a rychle.

Kompletní péče

Přišel, poptal, užíval.
Díky zkušenostem s pronájmy, prodeji a správou nemovitostí vám můžeme umíchat koktejl služeb na přání.

Prověříme zájemce o pronájem nebo převedeme družstevní podíl. Zapojit nás můžete i do rekonstrukce bytu - domluvíme vám spolehlivé dělníky a stavebníky přímo z Hradce Králové a okolí. Pro milovníky životní jistoty zprostředkujeme pojištění nemovitosti a domácnosti, úvěry při financování hypotékou nebo pojištění odpovědnosti za škodu.
divider

Přenechte starosti nám

včetně nudného papírování

Element Realty

Jsme realitní kancelář v centru Hradce Králové. Nabízíme kompletní realitní služby včetně dlouhodobé správy nemovitostí. Pokud hledáte pronájem nebo naopak chcete pronajmout Váš byt v Hradci Králové a okolí, jednoduše se na nás obraťte. Spolu najdeme řešení Vám ušité na míru. 

 

  Malé náměstí 4/19, Hradec Králové
  info@elementry.cz
  +420 604 962 588