O nás

V Elementry se postaráme nejen o Vaše bydlení. Za pouhých 6 let zkušeností ve světe nemovitostí spravujeme v současné době přes 80 bytů a na kontě máme nespočet spokojených klientů.

Nadstandardní klientská péče u nás není jen prázdná fráze. Se zákazníky jednáme srozumitelnou češtinou a vycházíme jim vstříc i v nečekaných životních situacích.

Jsme mladá moderní společnost se stabilním zázemím.

Spravujeme 7 bytových domů a přes 80 bytů v Hradci Králové.

Zakládáme si na individuálním přístupu ke všem našim klientům.

U nás v kanceláři jsme pet friendly, těšíme se i na vaše čtyřnohé mazlíčky.

0
Ve světě realit
0
Bytů ve správě
divider

Náš tým

Ing. Magdaléna Bašová
Ing. Magdaléna Bašováředitelka společnosti
realitní makléřka
magdalena.basova@elementry.cz
Marta Formáčková
Marta Formáčkováspráva nemovitostí
realitní makléřka
marta.formackova@elementry.cz
LIDSKOST

LIDSKOST

Jsme dvě normální holky. V kanceláři vám nabídneme kávu a vaši poptávku probereme do posledního puntíku.

Najdeme řešení, vše v klidu vysvětlíme a provázíme vás celou dobu naší spolupráce. Telefon vám zvedneme s úsměvem a na e-maily odpovídáme hned, nebo hned potom.
PÉČE

PÉČE

Pečování o vše živé i neživé máme v genech. Průběžně se ptáme svých klientů, zda mají vše, co potřebují. A pokud ne, rády pomůžeme.

Pečlivě dohlížíme i na samotné nemovitosti. Díky kontaktům na spolehlivé dodavatele a řemeslníky nenecháváme nic vyhnít. Doslova ani přeneseně.
VSTŘÍCNOST

VSTŘÍCNOST

Smlouvy, předávací protokoly, dodatky, přepisy energií a další byrokratické nešvary vyřešíme za vás.

Jasně a srozumitelně vysvětlíme, co podepisujete, proč to podepisujete a a k čemu se tím zavazujete. V našich srovnaných šanonech navíc najdeme snad jakýkoli formulář, který budete potřebovat.
SPOLEHLIVOST

SPOLEHLIVOST

Vždy držíme dohodnuté termíny, i zákonem stanovené lhůty. Na dovolenou odjedeme až ve chvíli, kdy máte vše, co potřebujete. Na tom si zakládáme.

A ano, je možné, že i my občas uděláme drobnou chybku. Přebereme za ni zodpovědnost a vyřešíme případné komplikace dřív, než řeknete ElementRy.

Co o nás říkají naši klienti

“Když jsem před pár lety hledala bydlení, byla jsem vděčná, že jsem narazila právě na ně. Perfektní komunikace, vstřícnost a ochota. Byty jsou velmi krásné, pěkně řešené a za rozumné ceny. Když bych měla někoho doporučit, jste to právě vy. To největší poděkování patří Adéle!”
“U této realitní kanceláře oceňuji především rychlost a jednoduchost komunikace. I když je třeba někdo z nich na dovolené, někdo mi vždy rychle odpoví a ochotně pomůže vyřešit jakýkoliv problém či zaslat dokument. Vždy když to jde, tak nám vyhoví a vždy jsou u toho slečny velmi milé a profesionální. Když se mi něco náhodou rozbije, je to vždy velmi rychle vyřešené a opravené. Vlastně nemám moc co vytknout, s jejich službami a také jejich přístupem jsem byla vždy moc spokojená, takže vřele doporučuji.”
Realitní kancelář mohu pouze doporučit, jednají profesionálně, rychle, vycházejí vstříc požadavkům svých klientů. Oceňuji také vynikající znalost angličtiny obou makléřek. Služby jsou komplexní, nejedná se jen o zprostředkovatele, který si za minimum práce bere velkou provizi. Vřele doporučuji.

PROHLÉDNĚTE SI NOVÉ BYTY JAKO PRVNÍ.

Přihlaste se k Elementry newsletteru.

Element Realty

Jsme realitní kancelář v centru Hradce Králové. Nabízíme kompletní realitní služby včetně dlouhodobé správy nemovitostí.

 

  Malé náměstí 4/19, Hradec Králové
  info@elementry.cz
  +420 604 962 588