Novinky

Apartmány Nerezine

Představujeme vám první projekt ElementRy za hranicemi České republiky, a to v chorvatském Nerezine. Toto malebné přístavní městečko se nachází na ostrově Lošinj. V Nerezine najdete jak krásně čisté moře a pláže, tak i příležitost k aktivně stráveným chvílím díky hoře Televrin, která vám po výstupu nabídne malebné výhledy po okolí.

Apartmány

Náš apartmánový dům je umístěn přímo ve středu Nerezine, v přístavu, a je tak perfektní lokalitou k procházkám na promenádě podél moře. Pláže, restaurace, kavárny i obchody jsou vzdáleny jen pár minut pěšky. V domě se nachází dva apartmány se dvěma ložnicemi a obývacím pokojem spojeným s kuchyní. Oba apartmány mají přístup ke společné terase, horní apartmán pak disponuje další menší soukromou terasou s výhledem. Na spodní společné terase je k dispozici krb s grilem a příjemné posezení. Pro slunečné letní dny se nabízí velký slunečník, který posezení efektivně zastíní. Ve spodním patře domu se pak nachází společenská místnost s barem a posezením, ze které můžete vyrazit přímo na molo.

Celý dům prošel důkladnou rekonstrukcí a nabízí tedy nadstandardní vybavení zakázkovým nábytkem i spotřebiči. V každém pokoji najdete klimatizaci, v obývacím pokoji je k dispozici TV se širokou nabídkou kanálů díky O2 TV. Kuchyň je plně vybavená spotřebiči, jako je digestoř, sklokeramická deska, trouba, mikrovlnka, kávovar, toustovač a myčka. Pro více novinek o apartmánech sledujte naše webové stránky, kde budou postupně přibývat další informace.

 

Element Realty

Jsme realitní kancelář v centru Hradce Králové. Nabízíme kompletní realitní služby včetně dlouhodobé správy nemovitostí.

 

  Malé náměstí 4/19, Hradec Králové
  info@elementry.cz
  +420 604 962 588