Novinky

Resslova č.p. 600

Představujeme Vám další objekt, který exkluzivně spravuje Element Realty s.r.o.

V rozšířeném centru Hradce Králové na Resslově ulici naleznete dům č.p. 600, dům je součástí městské památkové zóny.

 

Ulice Resslova se nachází v širším centru Hradce Králové s dobrou dostupností do centra města. Bytový dům je situován na nároží frekventované komunikace Resslova a tř. Karla IV. Jedná se rohovou stavbu obdélníkového půdorysu s kompletním podsklepením. V roce 2016 dům prošel nákladnou a kompletní rekonstrukcí.

V domě jsou osazena nová stylová dřevěná okna s vysokými zvukově izolačními vlastnostmi. Dům má kompletně zrenovovanou fasádu i do dvora a interiéry. Velkou přidanou hodnotu bytů je nově vybudovaný výtah, který je umístěn do skleněného tubusu uprostřed schodiště. 

Původní stavba byla provedena tradiční a masivní zděnou technologií. V půdních prostorách byly v rámci rekonstrukce vybudované tři nové bytové jednotky, a tak se bytový dům rozrostl o další podlaží. V domě se tedy nachází 6. nadzemních podlaží. V současné době je v budově vymezeno celkem 16 bytových jednotek a 3 nebytové. Bytové jednotky o dispozicích 2+kk, 3+kk a 4+kk se pohybují v rozmezí  od 43 m² do 104 m². Ke každému bytu náleží vlastní sklepní kóje.

O tento objekt pečujeme v ElementRy s.r.o. už od jeho proměny. V současné době máme ve správě tři nově vybudované podkrovní byty.

Pro více informací neváhejte navštívit naše webové stránky, Instagram a Facebook.

Element Realty

Jsme realitní kancelář v centru Hradce Králové. Nabízíme kompletní realitní služby včetně dlouhodobé správy nemovitostí.

 

  Malé náměstí 4/19, Hradec Králové
  info@elementry.cz
  +420 604 962 588