Novinky

Resslova č.p. 440

Představujeme Vám další objekt, který exkluzivně spravuje Element Realty s.r.o.

V rozšířeném centru Hradce Králové na Resslově ulici naleznete dům č.p. 440, dům je součástí městské památkové zóny.

V roce 2019 byl zrekonstruován do nynější podoby. Stavební úpravy původní dvoupodlažní budovy se sedlovou střechou zvýšily dům o další tři patra, takže nyní navazuje na okolní vyšší zástavbu. Původní část objektu byla z vnějšku obnovena v duchu historizujícího rázu, nová nástavba je pak výrazně vizuálně odlišena fasádními prvky ve formě perforovaných plechů. V posledních patrech se nacházejí moderní mezonetové byty, ke kterým byly vybudovány terasy orientované do vnitrobloku.     

Celkem zde v pěti podlažích vzniklo 8 bytů o dispozicích 2+kk, 3+kk a 4+kk o výměrách od 55 m2 do 120 m2. Bytové jednotky jsou plně vybaveny designovým, na míru dělaným nábytkem i spotřebiči. Jsou důmyslně vymyšleny tak, aby poskytovaly co největší pohodlí i při větším počtu obyvatel, a proto větší z nich disponují dvěma koupelnami i velkými úložnými prostory.

O tento objekt pečuje ElementRy s.r.o. už od jeho proměny, staráme se nejen o pronájem všech bytů, ale i o administrativní i technické nároky.

Podívejte se na výsledek této odvážné a inovativní proměny v malé galerii. 

Element Realty

Jsme realitní kancelář v centru Hradce Králové. Nabízíme kompletní realitní služby včetně dlouhodobé správy nemovitostí.

 

  Malé náměstí 4/19, Hradec Králové
  info@elementry.cz
  +420 604 962 588