Novinky

Rezidence Hálkova

Seznamte se s dalším bytovým domem, který máme v naší správě! Nachází se v klidné části Hradce Králové, na Pražském Předměstí. Nemovitost obklopuje zástavba rodinných domů, náš bytový dům je dokonce jediný tohoto stylu v ulici Hálkova. Nemovitost sloužila nejprve jako rodinný dům, ale nacházela se v téměř havarijním stavu. 

Majitel se jí po zakoupení rozhodl vdechnout nový život celkovou rekonstrukcí, a to se mu určitě podařilo. V domě vznikly tři bytové jednotky o dispozicích 3+kk ve třech nadzemních podlažích, které díky poloze v této lokalitě nabízí ideální bydlení i pro rodinu.

Přízemní byt vás ohromí malou soukromou zahradou s útulnou terasou i travnatou plochou. Ani bydlení ve vyšších patrech Vás nepřipraví o večerní posezení venku, disponují totiž rozsáhlými ocelovými terasami orientovanými do zahrad, které vznikly díky odvážnému nápadu paní architekty. Terasy se navíc pyšní krásným výhledem na Hradec Králové.

Element Realty

Jsme realitní kancelář v centru Hradce Králové. Nabízíme kompletní realitní služby včetně dlouhodobé správy nemovitostí.

 

  Malé náměstí 4/19, Hradec Králové
  info@elementry.cz
  +420 604 962 588